poniedziałek, 30 października 2017

legalne zakłady bukmacherskie online

TotoLotek jest najbardziej znanym bukmacherem w Polsce. Spółka została powołana do życia w 1992 roku oraz jako jedyna z lokalnych firm bukmacherskich przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Firm Loteryjnych oraz Totalizatorów. Jest też najbardziej znanym realizatorem zakładów wzajemnych wśród polskich graczy, nawet tych, którzy nie asystują w zakładach. TotoLotek to legalny bukmacher, jaki część własnej działalności oraz losowania demonstruje w kanałach telewizyjnych.W całości TotoLotek jest częścią Intralotu - międzynarodowej firmy, która na rynku gier liczbowych, zakładów sportowych, gier hazardowych oraz innych jest uważana za jedną z największych korporacji. Intralot prowadzi aktywność w 53 państwach na świecie.TotoLotek działa zgodnie z opublikowanymi przez Ministra Finansów zezwoleniami i regulaminami. Prowadzi i organizuje zakłady wzajemne, inaczej takie zakłady, których przedmiotem są wygrane pieniężne czy też rzeczowe.Wszystko polega na odgadywaniu:• wyników sportowych we współzawodnictwie drużyn;

• wyników we współzawodnictwie zwierząt, na przykład wyścigów konnych.Oferta TotoLotka jest w zasadzie wybitnie bogata, należy do niej większość dziedzin sportowych. W 2010 roku bukmacher został odznaczony złotym godłem w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2010. W 2008 roku totalizator został uhonorowany odznaczeniem Laur konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2008 za wprowadzenie zakładów na wyścigi szwedzkich kłusaków. TotoLotek może zaoferować własnym kontrahentom najogromniejszą propozycję zakładów bukmacherskich na rynku lokalnym. Cieszy się też wielkim zainteresowaniem wszelkich biorących uczestnictwo w zakładach.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Legalne i polskie zakłady bukmacherskie to tylko u https://www.iforbet.pl gdyż moim zdaniem nie ma na tą chwilę innego bukmachera wartego uwagi. U tego buka gram już dość długo i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Polecam każdemu kto się jeszcze nie zdecydował.

    OdpowiedzUsuń